Helge Helme. Landskabsparti cd

Varenummer: 6300160
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Helge Helme (1894-1987). Landskabsparti, olie på lærred, sign. H. Helmer 32. 25,5x37,5 cm (34x46 cm)
Auktionen afsluttes:  14-11-2022 20:44:00
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

992839 10-11-2022 14:55:42 DKK 300