Kategori  Vurdering

Helge Jensen, Nøgen kvinde Cd

Varenummer: 5362524
Vurdering: DKK 4.000
Helge Jensen (1899-1986) Olie på lærred. Sign. Helge Jensen. 66 x 58 cm(74 x 65 cm) Lærred fremstår med krakeleringer

Auktionen afsluttes:  20-06-2019 19:05:00