Helmuth Schulzendorff. Olie på plade. Landskabsparti 20.årh.
Vurdering:
< 1.000
Landskabsparti malet af Helmuth Schulzendorff. Olie på plade. Sign. og dateret 1941. H. 33 x 48 cm (44x59)
04-07-2023 13:12:16