Henning Larsen. Spisebord/cafebord af sortlaseret ask

Varenummer: 6263297
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Spisebord/cafebord med løs plade af sortlaseret ask, stel af sortlakeret metal, justerbar højde. Skruer medfølger ikke. Designet af Henning Larsen til Restaurant Karma Sushi. H. 74,5, B. 70/74, D. 70 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og brudt lasering på plade.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 09:11:40
Showroom:   Herlev, DK