Henning Larsen. Spisebord/cafebord af sortlaseret ask
Vurdering:
< 1.000
Spisebord/cafebord med løs plade af sortlaseret ask, stel af sortlakeret metal, justerbar højde. Skruer medfølger ikke. Designet af Henning Larsen til Restaurant Karma Sushi. H. 74,5, B. 70/74, D. 70 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og brudt lasering på plade.
23-10-2022 08:47:11