Henrik Pedersen for Gloster. Armstole / havestole, model Sway (3)
Fast pris:
3.000
Vurdering:
6.000
Henrik Pedersen. Armstole / havestole med stel af gråt pulverlakeret stål, armlæn med teaktræ, sæde og ryg af udspændt gråt mesh. Fremstillet hos Gloster, model 'Sway Stacking Chair With Arms'. SH. 46 cm. Udstillingsmodel, fremstår med lettere brugsspor, foruden ridser på stel. (3)
Varen afsluttes:
06-02-2023 08:12:38