Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hus og have
Havemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Henrik Pedersen for Houe. To-pers. sofa model Avon samt sofabord, grøn (2)
:
6289473
Moms vare
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
7.000
Henrik Pedersen. To-pers. sofa model Avon med stel af sort pulverlakeret metal, løse hynder betrukket med grønt vandafvisende 'sunbrella' stof, ryghynder med håndtag. L. 158 cm. Samt sofabord med stel af sort pulverlakeret metal samt aftagelig bordplade af massivt asketræ. H. 30 B. 81 D. 76 cm. Fremstillet hos Houe. Udstillingsmodeller. Fremstår med håndterings-/ brugsspor herunder stedvist ridser på stel. HOUE arbejder med et systematisk perspektiv på, hvordan tingene er forbundet både socialt og miljømæssigt. (2)
11-03-2023 09:03:35
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
551011
10-03-2023
20:17:28
4000
Til toppen