Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hus og have
Havemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Henrik Pedersen. Sidebord / anretterbord, model Grid
:
6277245
Moms vare
Fast pris
:
2.100
Vurdering
:
5.000
Henrik Pedersen. Sidebord / anretterbord med stel af pulverlakeret aluminium, plade af massiv teaktræ. Fremstillet hos Gloster, model Grid. H. 66 L. 80 B. 50 cm. Udstillingsmodel, fremstår med lettere brugsspor, ridser.
Varen afsluttes:
09-01-2023 19:51:03
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
84541
07-01-2023
15:20:19
1600
Til toppen