Henrik Pedersen. Stabelstol / havestole, model Sway

Varenummer: 6278606

Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 2.000

Henrik Pedersen. Stabelstol / havestole med stel af gråt pulverlakeret stål, sæde og ryg af udspændt gråt mesh. Fremstillet hos Gloster, model Sway. SH. 46 cm. Udstillingsmodel, fremstår med lettere brugsspor, foruden ridser på stel.

Køb nu pris
DKK 850
Auktionen afsluttes:  09-12-2022 08:46:02
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej