Kategori  Vurdering

Henry Heerup, 'Intuition', litografisk tryk (cd)

Varenummer: 5309301
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 1.800
Henry Heerup, 'Intuition', litografisk tryk, signeret i bly. H.24 x 20,5 cm (44,5 x 38,5 cm)

Auktionen afsluttes:  21-04-2019 19:24:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej