Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Henry Heerup. ' Mand finder hjerte'. cd
:
6217762
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
5.000
Henry Heerup (1907-1993). ' Mand finder hjerte'. Håndkoloreret litografi . Sign. Heerup. 50 x 40 cm. ( 70 x 59 cm.)
07-08-2022 13:33:20
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2243909
07-08-2022
12:21:53
4000
2244238
07-08-2022
11:40:58
3800
2243909
02-08-2022
18:49:28
3600
Til toppen