Henry Heerup. ' Mand finder hjerte'. cd

Varenummer: 6217762
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 5.000

Henry Heerup (1907-1993). ' Mand finder hjerte'. Håndkoloreret litografi . Sign. Heerup. 50 x 40 cm. ( 70 x 59 cm.)
Auktionen afsluttes:  07-08-2022 13:33:20