Herdis Gelardi. Byparti, Aarhus

Varenummer: 5612069
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Herdis Gelardi (1916-1991). Byparti fra Aarhus med sporvogn, olie på lærred, sign. Herdis Gelardi. 66 x 81 cm. U.R. Krakeleringer, enkelte afskalninger ved kant.
Husk at du fortsat kan byde og købe på online auktion hos Lauritz.com. Vi kan extraordinært tilbyde gratis opmagasinering af dine køb indtil Corona-virussen er passeret. Alternativt kan du som altid få dit køb sendt direkte hjem til dig selv. Eller du kan hente dit køb i vores store auktionslokaler, hvor vi har god plads til at holde afstand, ligesom vi er omhyggelige med hygiejnen for at passe på hinanden. Her hjælper vi også gerne med bære dit køb udenfor til din bil.

Auktionen afsluttes:  30-03-2020 09:13:50
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

1961724 30-03-2020 09:04:50 DKK 350
1641297 30-03-2020 06:30:28 DKK 300