Heri Kris, komposition, akryl på lærred (cd)

Varenummer: 6288975
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Heri Kris f.1967. Komposition, akryl på lærred, signeret og dateret 1992. H.69 x 84 cm (73 x 88 cm)
Auktionen afsluttes:  13-12-2022 17:29:18
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej