Kategori  Vurdering

Herman Jensen (cd). Landskab, olie på lærred

Varenummer: 5375014
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Herman Jensen (1915-1951) Landskab, sign. Herman Jensen. Olie på lærred. 62 x 91 cm. (72 x 101) cm.

Auktionen afsluttes:  15-07-2019 20:59:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1

204445 15-07-2019 07:46:16 DKK 300