Herman Madsen, parti med gård

Varenummer: 6212805
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Herman Madsen (1898-1970), parti med gård, olie på lærred, sign. HM, 43,5x45 cm. (59x61,5 cm).
Auktionen afsluttes:  29-05-2022 13:58:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

129893 28-05-2022 22:56:19 DKK 300