Hermann Madsen, blomstermotiv (cd)

Varenummer: 6125069
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hermann Madsen (1898-1970), blomstermotiv, olie på lærred, sign. HM-31, 65x80 cm. (71x88 cm). Begyndende krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  04-12-2021 15:31:36
Showroom:  Odense