Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Dameure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hermés. Dameur, model 'Medor' af forgyldt stål og læder
:
6197516
Hammerslagspris
:
4.400
Vurdering
:
5.600
Hermés, model Medor, serienr.: 595092, i urkasse med skjult skive af delvist forgyldt stål, hvid skive med punktindeks, riflet optrækskrone med logo, safirglas, monteret med original læderrem med forgyldt spænde, quartz urværk. Mål: 23 x 32 mm. Medfølges af etui (ikke Hermés), boks samt forhandlerhæfte. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
24-08-2022 21:20:46
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
648065
21-08-2022
17:37:57
4400
Til toppen