Herold G. Kristensen. 'Nakkehage' (cd)

Varenummer: 6052794
Hammerslagspris: DKK 1.000
EUR 134
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Herold G. Kristensen (1930-2014). 'Nakkehage', olie på lærred sign. samt betitlet verso. 73 x 65 (74 x 66) cm.

Auktionen afsluttes:  14-07-2021 20:23:00
Showroom:  Herlev