Herold G. Kristensen. 'Univers' (cd)

Varenummer: 6052795
Hammerslagspris: DKK 1.000
EUR 134
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Herold G. Kristensen (1930-2014). 'Univers', olie på lærred. Sign. verso. 73 x 83 (79 x 89) cm.

Auktionen afsluttes:  13-07-2021 20:24:00
Showroom:  Herlev