Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Quartz

Varenummer: 6300279
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.500

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Quartz, i urkasse af delvist forgyldt stål, gylden skive med stregindeks, datoangivelse ved 3" position, safirglas, monteret med sort læderrem, quartz urværk. Ø. 33 mm. Fremstår med brugsspor. Uret trænger til nyt batteri. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 12:47:01
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej