Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
HG furniture: Reolsystem (7)
:
6211730
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
HG furniture: Reolsystem af sortlakeret træ bestående af: To moduler 101x101x36 cm, 3 små moduler 36x36x36 samt to sokler. Fremstår med brugsspor og ridser. (7)
19-07-2022 16:46:34
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1924142
15-07-2022
22:20:07
300
Til toppen