HG furniture: Reolsystem (7)

Varenummer: 6211730
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

HG furniture: Reolsystem af sortlakeret træ bestående af: To moduler 101x101x36 cm, 3 små moduler 36x36x36 samt to sokler. Fremstår med brugsspor og ridser. (7)

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 17:28:36
Showroom:   Næstved, DK