Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol. Model Freja (2)

Varenummer: 6178899
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol udført af krydsfiner af birketræ og møbellinoleum på sæde, ryglæn og bord. Model Freja. Mål. Bord 60 x 78 x 50 Stol 30,6 x 35 x 29,5 cm. (2) Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage. Vejl. udsalgspris 3.985 dkk. Modelfoto.

Auktionen afsluttes:  06-07-2022 19:55:45
Showroom:   Roskilde, DK