Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol. Model Freja (2)

Varenummer: 6219894
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.000

Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol udført af krydsfiner af birketræ og møbellinoleum på sæde, ryglæn og bord. Model Freja. Mål. Bord 60 x 78 x 50 Stol 30,6 x 35 x 29,5 cm. (2) Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage. Vejl. udsalgspris 3.985 dkk. Modelfoto.
Auktionen afsluttes:  10-08-2022 20:27:16

2163614 07-08-2022 16:18:41 DKK 300