Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Bordlamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hidenori Kuge for Lightyears. Par Takeru bordlamper, hvid (2)
:
6374444
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Hidenori Kuge for Lightyears. Par Takeru bordlamper af hvidlakeret stål med justerbart hoved. H. 58 Fod Ø. 22 cm. Fremstår med brugsspor, små lakafslag, lettere leddeløshed ved lampeskærm. Proveniens Hotel Oasia (2)
27-06-2023 13:55:24
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2085976
26-06-2023
18:03:58
350
Til toppen