Kategori  Vurdering

Hilmar Alexander Krogh Petersen:

Varenummer: 5418392
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Hilmar Alexander Krogh Petersen (1883-1962): "Prospekt fra den gamle bydel Brügge". Olie på lærred. Sign. 57 x 46 cm. (77 x 67 cm.).

Auktionen afsluttes:  24-09-2019 09:02:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1520900 24-09-2019 08:59:49 DKK 350
86960 24-09-2019 07:16:29 DKK 300