Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Himo. Smal brillant-alliancering af 18 kt. guld og hvidguld
:
6232644
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Himo. Smal klassisk brillant-alliancering af 18 kt. guld og hvidguld front prydet med 19 brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.19 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet Himo 750.
Vægt ca. 2,6 g. Front B. 0,22 cm. Brugsspor på guld.
24-08-2022 19:49:36
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
590833
24-08-2022
19:47:01
2600
Til toppen