Himo. Smal brillant-alliancering af 18 kt. guld og hvidguld

Varenummer: 6232644
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 2.600
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Himo. Smal klassisk brillant-alliancering af 18 kt. guld og hvidguld front prydet med 19 brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.19 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet Himo 750.
Vægt ca. 2,6 g. Front B. 0,22 cm. Brugsspor på guld.

Auktionen afsluttes:  17-08-2022 20:05:11
Showroom:   Vejle, DK