Himo. Smal brillantalliancering af 18 kt. hvidguld, i alt 0.19 ct

Varenummer: 6192145
Vurdering: DKK 3.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Himo. Smal brillantalliancering af 18 kt. hvidguld prydet med 19 brillantslebne diamanter, i alt 0.19 ct. Farve: Weselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet Himo, 750.
Vægt ca. 2,4 g. B. 0,24 cm. Ringstr. 55/17,5. Brugsspor på hvidguld.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 20:07:47
Showroom:   Vejle, DK