Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hjalmar Lystager. Komposition (cd)
:
6382819
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
Hjalmar Lystager (1917-1987). Komposition. Olie på lærred, sign. monogram, komposition, lysmål 81 x 101 cm (83 x 103). (cd)
16-06-2023 18:09:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
113701
15-06-2023
21:56:50
1478412
15-06-2023
21:16:17
500
113701
12-06-2023
15:51:46
450
1478412
15-06-2023
21:16:04
400
113701
12-06-2023
07:02:56
350
Til toppen