Hjalmar Matthiessen, kvinde på kirkesti (cd)

Varenummer: 5207181
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hjalmar Matthiessen (1880-1955), kvinde på kirkesti, olie på lærred, sign. Hj.M., 65x97 cm. (79x113 cm). Fremstår med enkelte afskalninger langs kanter.

Auktionen afsluttes:  15-01-2019 12:52:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1843778 13-01-2019 11:36:22 DKK 300