Krogh Petersen, parti fra Tønder torv

Varenummer: 5832337
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Krogh Petersen , parti fra Tønder torv, olie på lærred, sign. Krogh Petersen, 48x50 cm. (64,5x66,5 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  26-11-2020 12:52:37
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1628891 26-11-2020 12:41:49 DKK 300