Hjørnebo System: To små skabe - palisander (2)

Varenummer: 6218342
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hjørnebo System: To små skabe fineret med palisander. Front med skydelåger samt stor skuffe. Brugsspor, flere afslag. H 56 cm, D 42 cm, B 86 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  19-07-2022 18:18:13
Showroom:   Næstved, DK

1934430 19-07-2022 17:01:57 DKK 300