Hjørneskab med jalousilåge, teaktræ.

Varenummer: 6241437
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Hjørneskab af fineret teaktræ. Front med jalousilåge bag hvilke hylder, udtræksbakke samt øverst med to låger bag hvilke hylder, 1950/60'erne. H. 149 D. 62 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor
Auktionen afsluttes:  01-11-2022 11:47:29

2267385 31-10-2022 12:00:57 DKK 2000