Hjørneskab med jalousilåge, teaktræ.

Varenummer: 6241437

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hjørneskab af fineret teaktræ. Front med jalousilåge bag hvilke hylder, udtræksbakke samt øverst med to låger bag hvilke hylder, 1950/60'erne. H. 149 D. 62 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 14:28:40
Showroom:   Herlev, DK