Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Holger Dall. Figurkomposition, olie på lærred. (cd)
:
6248394
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
< 1.000
Holger Dall (1903-1986). Figurkomposition, olie på lærred, sign. Holger Dall. 76 x 100 (79 x 104) cm. To mindre huller i lærred. (cd)
07-08-2022 17:20:45
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
801454
07-08-2022
17:18:45
500
2121911
06-08-2022
21:55:54
450
801454
07-08-2022
17:18:45
450
2121911
06-08-2022
21:55:54
400
801454
07-08-2022
17:18:45
350
2121911
06-08-2022
21:55:54
300
Til toppen