Holger Dall. Figurkomposition, olie på lærred. (cd)

Varenummer: 6248394
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Holger Dall (1903-1986). Figurkomposition, olie på lærred, sign. Holger Dall. 76 x 100 (79 x 104) cm. To mindre huller i lærred. (cd)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 17:20:45
Showroom:   Aalborg, DK