Kategori  Vurdering

Holger Fischer, opstilling med blomster, olie på lærred

Varenummer: 5354899
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Holger Fischer (1898-1955). Opstilling med roser, olie på lærred, signeret. H.29 x 38 cm (37 x 46 cm)

Auktionen afsluttes:  09-06-2019 16:52:18
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

392258 09-06-2019 16:46:32 DKK 350
30960 04-06-2019 17:22:35 DKK 300