Holger Fischer. Opstilling med lyserøde roser på en stenkarm. (cd)

Varenummer: 5863169
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Holger Fischer (1898 - 1955). Opstilling med lyserøde roser på en stenkarm. Olie på lærred. Sign. Holger Fischer. 23 x 31 cm. (36 x 43). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  06-12-2020 20:22:00
Showroom:  Vejle

701868 05-12-2020 22:07:32 DKK 350
481503 01-12-2020 18:53:17 DKK 300