Kategori  Vurdering

Holger Fischer. Par blomstermalerier, olie på lærred, cd(2)

Varenummer: 5082715
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Holger Fischer (1898-1955). CD. Opstilling med roser, olie på lærred, sign. Holger Fischer. 27x35 cm(36,5x44,5 cm). Opstilling med franske anemoner. Sign. Holger Fischer, 27,5x35,5 cm(36,5x44,5 cm). Fremstår med ridse/revne.(2)

Auktionen afsluttes:  04-09-2018 15:11:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1783164 02-09-2018 06:41:57 DKK 350
587605 31-08-2018 21:48:18 DKK 300