Holger J. Jensen. Opstilling med potteplante (cd)

Varenummer: 6026808
Hammerslagspris: DKK 4.200
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Holger J. Jensen, (1990 - 1966). Opstilling med potteplante, olie på lærred. Sign. HJ. 58 x 104 (68 x 115) cm.NB tekst ændret.

Auktionen afsluttes:  15-06-2021 20:22:47
Showroom:  Herlev