Holger J. Jensen. komposition, olie på lærred. (cd)

Varenummer: 5722865
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Holger J. Jensen, (1990 - 1966) Komposition, olie på lærred. Sign. monogram. 58 x 65cm (68 X 75cm) (cd)

Auktionen afsluttes:  26-07-2020 18:40:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1504745 26-07-2020 18:38:00 DKK 300