Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Holger Jensen for FDB. Kommode, egetræ, 1960'erne
:
6234361
Hammerslagspris
:
1.800
Vurdering
:
Holger Jensen. Kommode af fineret egetræ, front med syv skuffer, stel af massivt egetræ. Fremstillet hos FDB Møbler. 1960'erne. H. 121 L. 90 D. 42 cm. Fremstår med brugsspor, nuanceforskel på topplade, finerafslag, flere skuffer går stramt, et løst greb.
01-11-2022 20:14:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2095397
01-11-2022
20:07:09
1800
Til toppen