Kategori  Vurdering

Varenummer: 5254396
Vurdering: DKK 1.000
Holger Lübbers (1850-1931), marinemotiv, olie på lærred, signeret. H.16 x 21 cm (24 x 29 cm)

Auktionen afsluttes:  26-02-2019 15:54:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1528974 21-02-2019 21:45:24 DKK 300