Holger Lübbers. Marinemotiv

Varenummer: 6250547
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6254762
Holger Lübbers (1850-1931). Marinemotiv. Olie på lærred. Sign. og dat. monogram HL 93. 26,5 x 37 cm (48 x 58 cm).

Auktionen afsluttes:  09-08-2022 21:17:45
Showroom:   Roskilde, DK