Holger Nielsen for Vipp. 2 stk. Vipp17 pedalspande (2)

Varenummer: 6272783

Næste bud: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Holger Nielsen for Vipp. 2 stk. Vipp17 pedalspande af sort pulverlakeret metal og forkromet metal. Designet af Holger Nielsen. H. 72 cm. Ø. 30 cm. 30 liter. Fremstår med brugsspor, herunder ridser, mærker. (2)

Auktionen afsluttes:  05-10-2022 20:15:49
Showroom:   Aarhus, DK