Holger Nielsen for Vipp. 2 stk. Vipp17 pedalspande (2)

Varenummer: 6272783
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.800

Holger Nielsen for Vipp. 2 stk. Vipp17 pedalspande af sort pulverlakeret metal og forkromet metal. Designet af Holger Nielsen. H. 72 cm. Ø. 30 cm. 30 liter. Fremstår med brugsspor, herunder ridser, mærker. (2)
Auktionen afsluttes:  18-10-2022 08:40:46

1680897 17-10-2022 20:09:03 DKK 1200