Holger Topp-Pedersen. Landskabsparti fra Rock Rift, USA

Varenummer: 6266814
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000

Holger Topp-Pedersen (1868-1938). Landskabsparti fra Rock Rift, USA, olie på lærred, sign. H. Topp-Pedersen samt stedbetegnet. 31 x 36 cm (43 x 48 cm). Fremstår med lille reparation.
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 21:03:51