Hollandsk plakat, 'in't Spekmagazijn', 1931

Varenummer: 6285439

Næste bud: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200

Original, hollandsk reklameplakat, 'in't Spekmagazijn', sign. i trykket Studio R. Rayez, litografisk trykt hos Imp. F. Van Buggenhoudt, 1931. Uden ramme. 124 x 87 cm. Uden ramme. Fremstår med brugsmærker i kanten.

DKK 700

Køb nu pris
DKK 950
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 10:14:15