Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
House of Sander. Lille skænk, fineret eg
:
6163487
Moms vare
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
2.800
House of Sander, Skænk af fineret eg, front med to skydelåger med indarbejdet glas, bag hvilke hylder. H. 95, B. 110, D. 40 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med minimale brugsspor.
05-07-2022 19:51:05
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1565617
30-06-2022
21:59:47
1600
Til toppen