Kategori  Vurdering

Hugo Petersen, 1900 tallet, landskabsmotiv, olie på lærred

Varenummer: 5276757
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Hugo Petersen, 1900-tallet. Landskabsmotiv, olie på lærred, signeret. H.84 x 117 cm (99 x 132 cm) Trænger til rensning.

Auktionen afsluttes:  13-04-2019 15:39:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1826804 12-04-2019 13:33:43 DKK 300