Hugo Petersen. Havneparti, måneskin. (cd)

Varenummer: 6279965
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Hugo Petersen (1876-1959). Havneparti, måneskin. Olie på lærred. Sign. Hugo Petersen. 66 x 89 cm. (84 x 108). Fremstår med små pletter.
Auktionen afsluttes:  12-10-2022 14:40:39

111366 08-10-2022 20:42:33 DKK 300