Kategori  Vurdering

Hugo Petersen. Olie på lærred. Aftenstemning

Varenummer: 5289747
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Hugo Petersen (1870-1959) Olie på lærred, aftenstemning ved havet, sign.: Hugo Petersen, 66 x 89 (93 x 106). Maleriet fremstår med større rep.på lærred.

Auktionen afsluttes:  01-04-2019 18:25:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1865856 27-03-2019 21:38:03 DKK 300