Hugo V. Pedersen, antagelig. Motiv med Hammershus borgruin, Bornholm (cd)

Varenummer: 4978040
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hugo V. Pedersen (1870-1959), antagelig. Motiv med Hammershus borgruin, Bornholm, olie på plade. Sign. 14,5 x 16 (21,5 x 22,5) cm.

Auktionen afsluttes:  09-07-2018 14:32:26
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej