Hugo V. Petersen, cd. Klitparti, Lønstrup 1942 Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5692890

Varenummer: 5676102
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Hugo V. Pedersen (1870-1959). Klitparti, Olie på lærred, signeret Hugo V. Petersen, Lønstrup, 1942, 68 x 99 cm, (79x108).

Auktionen afsluttes:  02-06-2020 15:39:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej