HuskMitNavn født 1975 cd. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2045740

Varenummer: 2035661
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

HuskMitNavn. litografi, 34/60, sign. Huskmitnavn 05, 78 x 55 cm.

Auktionen afsluttes:  30-10-2010 19:32:00
Showroom:  Helsingør